O Nás


Česká firma NIMPEX se už téměř 20 let specializuje na velkoobchodní i maloobchodní prodej gumových výrobků. Zastupujeme německou firmu Sänger GmbH v České republice. Nabízíme kvalitní čistící rohože, termofory (zahřívací lahve), pracovní rukavice, podlahoviny či gumové technické výrobky (viz. katalogy ke stažení níže). Zaměřujeme se na co nejvýhodnější poměr kvalita – cena. S tím, že kvalita je pro nás na prvním místě. Vyberte si zboží, které potřebujete a jednoduše si vše objednejte. Zboží vám obratem dodáme. Dodací lhůta bývá obvykle 3 až 4 dny. Vše můžete nakoupit po kusech, ale i ve velkém množství za výhodnější ceny. U zboží na objednávku je dodací lhůta 2-3 týdny.

Čistící rohože a další gumové výrobky

Naše zboží nejsou jen čistící rohože. Gumové výrobky se dají rozdělit do několika kategorií:

 • Rohože. Rohože jsou základem naší nabídky. Prodáváme čistící rohože a zóny, průmyslové gumové rohože, koupelnové rohože, stájové rohože, hustě tkané kokosové rohože. Textilní zátěžové rohože zachycují jemné nečistoty a zejména vodu.
   
 • Termofory. Nabízíme vám certifikované zahřívací lahve nejrůznějších typů, barevných provedení a tvarů. Termofory se používají na zahřátí nohou, na krk i jinde na tělo. Vyberte si z široké nabídky.
   
 • Gumové rukavice. Prodáváme také pevné gumové pracovní rukavice, které se běžně používají v průmyslových oborech, v chemickém průmyslu, v potravinářství i pro úklidové práce. V nabídce najdete sterilní i nesterilní rukavice pro zdravotnictví, latexové, nitrilové a vinylové rukavice. Vše v různých délkách a velikostech. Rukavice sedí dobře na rukou, snadno se navlékají a svlékají. 
   
 • Gumové podlahoviny. Gumové podlahy se využívají v různých odvětvích. Používají se v průmyslu, ve sportovních halách, v saunách, u bazénů i jinde. Vyberte si z široké nabídky gumových podlahovin.
   
 • Gumové technické výrobky. Prodáváme také drobné doplňkové technické výrobky – zarážky, nášlapy a hrany, nájezdy, gumové zvukové a kročejové izolace aj.
   

Kvalita, nízká cena, jednoduché nakupování

Zaručujeme vám vlastním jménem vysokou kvalitu všech nabízených výrobků. Vybíráme cenově dostupné výrobky s maximální kvalitou. Zboží vám obratem dodáme poštou či zásilkovou službou. Kontaktujte nás, rádi a ochotně zodpovíme veškeré vaše dotazy, poradíme s výběrem, doporučíme. Čistící rohože vám upravíme přesně na míru bez zdržování zakázky. Těšíme se na oboustranně spokojenou spolupráci!Velkoobchody a velkoodběratelé nás mohou kontaktovat přímo