O Nás


Česká firma NIMPEX se už téměř 20 let specializuje na velkoobchodní i maloobchodní prodej gumových výrobků. Zastupujeme německou firmu Sänger GmbH v České republice. Nabízíme kvalitní čistící rohože, termofory (zahřívací lahve), pracovní rukavice, podlahoviny či gumové technické výrobky (viz. katalogy ke stažení níže). Zaměřujeme se na co nejvýhodnější poměr kvalita – cena. S tím, že kvalita je pro nás na prvním místě. Vyberte si zboží, které potřebujete a jednoduše si vše objednejte. Zboží vám obratem dodáme. Dodací lhůta bývá obvykle 3 až 4 dny. Vše můžete nakoupit po kusech, ale i ve velkém množství za výhodnější ceny. U zboží na objednávku je dodací lhůta 2-3 týdny.

Čistící rohože a další gumové výrobky

Naše zboží nejsou jen čistící rohože. Gumové výrobky se dají rozdělit do několika kategorií:

 • Rohože. Rohože jsou základem naší nabídky. Prodáváme čistící rohože a zóny, průmyslové gumové rohože, koupelnové rohože, stájové rohože, hustě tkané kokosové rohože. Textilní zátěžové rohože zachycují jemné nečistoty a zejména vodu.
   
 • Termofory. Nabízíme vám certifikované zahřívací lahve nejrůznějších typů, barevných provedení a tvarů. Termofory se používají na zahřátí nohou, na krk i jinde na tělo. Vyberte si z široké nabídky.
   
 • Gumové rukavice. Prodáváme také pevné gumové pracovní rukavice, které se běžně používají v průmyslových oborech, v chemickém průmyslu, v potravinářství i pro úklidové práce. V nabídce najdete sterilní i nesterilní rukavice pro zdravotnictví, latexové, nitrilové a vinylové rukavice. Vše v různých délkách a velikostech. Rukavice sedí dobře na rukou, snadno se navlékají a svlékají. 
   
 • Gumové podlahoviny. Gumové podlahy se využívají v různých odvětvích. Používají se v průmyslu, ve sportovních halách, v saunách, u bazénů i jinde. Vyberte si z široké nabídky gumových podlahovin.
   
 • Gumové technické výrobky. Prodáváme také drobné doplňkové technické výrobky – zarážky, nášlapy a hrany, nájezdy, gumové zvukové a kročejové izolace aj.
   

Kvalita, nízká cena, jednoduché nakupování

Zaručujeme vám vlastním jménem vysokou kvalitu všech nabízených výrobků. Vybíráme cenově dostupné výrobky s maximální kvalitou. Zboží vám obratem dodáme poštou či zásilkovou službou. Kontaktujte nás, rádi a ochotně zodpovíme veškeré vaše dotazy, poradíme s výběrem, doporučíme. Čistící rohože vám upravíme přesně na míru bez zdržování zakázky. Těšíme se na oboustranně spokojenou spolupráci!Velkoobchody a velkoodběratelé nás mohou kontaktovat přímo

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení